Nějaké zážitky z cest

Výměna baterek a vše kolem

Kolegovi při cestě domů,jak dělal 45 v Rakousku (A).Totálně lehly baterky na MB MP3.Tak jsme museli jet jinou cestu. A jeli na pomoc kolegovi v nouzi, vezli jsme mu jiné – funkční baterky. Na firmě těsně než jsme vyjeli telefon, že povezeme baterky kolegovi.Viz. výše.Tak místo vyjetí ve 22:00hod jsme vyjeli,až dorazil "technik" s mechanikem. Tedy na Linc, potom na Bodamské jezero (D)  a kolem něj.

Zážitky z cest po Španělsku

Tak jsem zase tady a plný dojmů a zážitků. A to nových zážitků.
Jeli jsme do Barcelony na vykládku, ale bylo by to brzy - skládat se mělo až v pondělí v 16:00hod. Tak jsme si vyžádali na firmě povolení a stáli už od soboty na Gavě u Barcelony. Asi cca.10-15min od vykládky. Pumpa je to malá, ale osvětlená a nikdy na ni nebyl problém. Navíc, je blízko moře ...
Tak jsme zastavili. Vedle taky stáli Češi a pak ještě jeden čech co vyspával kousek od nás. Dali jsme se do řeči, kafe uvařili a musím říci že jsem se zase něco dozvěděl - novýho. Od jaké firmy? Inu stejné, co jezdí kamarád a přítel Delivio a pak cizí (ten co spal).
Něco malýho i slupli a šli se projít na pláž.

První zkušenost, realita aneb jak o iluze přišel ale čistý štít si zachovat

Jak psal přítel a kolega mohu-li to tak to napsat - realita.
Firmu neřeknu ..., ale jak to dopadlo ... No, dojel jsem do firmy a na place stála auta.
Obcházím a nikdo, tak vpluji do dílny a dám se do řeči s mechanikem (mimochodem moc fajn kluk a sedli jsme si do noty).
Tak jsme otevřeli auto a ... já se zděsil. Ne z toho, že je to jakože "velký auto" - prdlačky! Ale ten bordel, binec brajgl smrad ... sedačky zničené volant... lesklý jako sklo a zprasený jak prdel bezdomovce (no, ten ji má čistší možná ...) a palubka? Přes prach, špínu pomalu ani budíky nešly vidět.