Nějaké zážitky z cest

Páru fotek z cest a jak jsem lapil východ slunce

Dalo by se to napsat i stylem.

 Za dalekými dálavami, nebo horami a mnoho řek, které přes nesčetné mosty zdolal. Dorazil k přístavu. Pravda, cestou jsem pořídil trochu foteček, abych měl jak vzpomínku na dálavy. Tak také abych měl co ukázat ve své galerii. Bohužel, nevzal jsem si tentokráte malý stativ, velký jsem sebou nikdy nebral (trojnožka) a monopod (teleskopická noha – jedna) jsem neměl. Ten jsem si pořídil až nedávno a ním i 3D panoramatickou hlavu. Ta je nutná, aby šel připevnit fotoaparát a dalo se s ním pohodlně pracovat. Navíc jsem konečně sehnal tu to sestavu, která mne nijak neomezuje co do výšky. Jsem krapýtek přerostlý, a jako nekonfekční typ je celkem problém sehnat stativ (monopod), kde hledáček fotoaparátu by byl v úrovni očí.

První sólo jízda

Je pravda, že již nějaký ten pátek, funguji jako řidič MKD. Ten rádoby pátek je 1 ½ roku. Tedy pořád zelenáč. To co v osobáku bych po mých ujetých kilometrech byl pan řidič. Tady je to jiná Holečku. Jednou prostě to přijít muselo. Doposud jsem vždy jel s dalším šoférem. Nyní sám. Jo, panečku to je jiná. Měl jsem naloženy svitky a hezky je na Slovensku u Žiliny složit. Ono se to nezdá, že by to mohlo být obtížné. Ale faktorů, co by a kdy by. Je tolik, že zkrátka člověk musí být pořád ve střehu.

Moje premiéra

Stalo se to ve Španělsku.

Jeli jsme dolů na jih, konkrétně do míst mezy městy Lorca a Aguilas. Nakládat melouny a ty, převést do Xeraco u Valencie.

Vydařená pauza na D1

Nedávno jsme se vraceli z vykládky v Praze na firmu do Brna, kde toho času pracuji.

Nu a jeli jsme ze Španělska na vykládku do Prahy. Po vykládce pak hajdy na firmu do Brna. A jak to tak vše dopadlo, museli jsme udělat pauzu – tedy stát 9 hodin.

Barcelona a pláž

Zase jsme jeli skládat do Barcelony v přístavu. Ano, zase jsem fotil lodě. Chodil po přístavním valu z kamenů. Mezi tím přišla sms od firmy. Máme se přemístit na pumpu někam. Tedy i Gavu máme povolenou a to výslovně a ať tam na ni jedem. Že je nejblíže. Výborně! Tak já se zase "naladil" na plážovou tématiku (o)(o) a už "to" viděl v živých barvách. Kolega že taky půjde.